Teostame Teie autole korralist hooldust vastavalt autotootja poolt ettenähtud juhendile. Vahetame mootori õli ja filtri ning kütuse/bensiini filtri ja vajadusel õhu ja salongi filtri. Autohoolduse käigus tehtud tööd kirjutame hooldusraamatusse. Iga hoolduse käigus hindame visuaalselt ka auto üldist tehnilist seisukorda ning vajadusel juhime tähelepanu leitud puuduste kohta.

Broneeri aeg

Teostame rehvivahetust, rehviremonti ja rataste tasakaalustamist.

Müüme laias valikus kvaliteetbrändide rehve: RoadX, Maxxis, Sailun, Kumho, Hankook, Goodyear, Michelin Gislaved jpm.  Paljude klientide valik on ka Kumho rehv. Kumho on Top 5 autotootjate rehvipartner ning autoralli paljude erinevate võistlusklasside rehvitootja. Tarnime kõik rehvid kas samal päeval või järgmiseks tööpäevaks. Küsi julgelt!

Broneeri rehvivahetus

Veakoodide leidmine, lugemine ja kustutamine.

Diagnostika teostamiseks kasutame usaldusväärset Saksa tootja „Bosch“ seadet, mille pidevalt uuendatud süsteem kontrollib kogu Teie auto elektroonika olenemata automargist või aastaarvust. Põhilised levinud tüüp-probleemid on kliimaseadmes, lisavarustuses (õhkpadjad, ABS, libisemisvastane seade), kütusesüsteemis jpm.

Broneeri aeg

Auto ja veermiku remont

Korras auto veermik tagab turvalise ning mugava juhitavuse. Õigeaegselt avastatud puudused aitavad kokku hoida palju raha nii varuosade kui remondi arvetelt. Tuntavad lõtkud, krigisev hääl pidurdamisel või vibratsioon roolis on selged märgid veermiku põhjalikuks kontrolliks.

Broneeri aeg

Varuosade vahetus ja müük

Müüme laias valikus varuosasid paljudele automarkidele.

Meie partneriteks on suurimad varuosa maaletoojad ning reeglina leiame ning tarnime vajamineva varuosa sama päeva jooksul. Vajadusel oleme Teile abiks kasutatud varuosa leidmisel ning paigaldamisel.

Broneeri aeg

Klientide tagasiside

Ilmselgelt kõige parem rehvivahetus töökoda🤗
Ilus, puhas ja soe ooteruum, VÄGA kvaliteetne ning kiire töö.
Väga meeldiv ja sõbralik teenindus 😊

Anne Lentsius

Hubane ooteruum, sõbralikud töötajad!
Tööga jäin rahule.

Kärolain

Töö kiire ja korralik!
Rehvivahetuse käigus avastati, et ka rattalaager on läbi.
Laagri vahetus tehti koos rehvivahetusega kohe ära, väga mugav!
Soovitan!

Enrico Turkov

Varuosad automarkidele: